top of page
5-PEBBLEKIDS_yeni.png
PEBBLEBABY_DENEME_NIHAN_3.png
PEBBLEDESIGN_DOO_LOGO_DENEME_1 (1).png
LOGO1.png

"Hayallerinizin ötesinde, mekanlarınızı tasarlıyoruz"

ALPHA____1.png

Neslihan Pekcan

Kurucu / İç Mimar

1976 yılında İstanbul’da doğdu. Air Academy High School/USA lise öğrenimini tamamladıktan sonra Savannah College of Art and Design/USA “Interior Design”‚ bölümünde okudu. Türkiye’ye döndükten sonra Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık‚ bölümünü bitirdi. 

Öğrencilik yıllarında başladığı meslek hayatına çeşitli firmalarda iç mimar olarak devam etti. 

2004 yılında kurucusu olduğu Çakıltașları Mimarlık Tasarım ve San. Ltd. şirketinde “Pebbledesign, Pebblekids, Pebblebaby ve Pebblestones” markaları altında iç mimarlık, tasarım, proje yönetimi, uygulama ve kontrol hizmetleri alanlarında birçok önemli proje gerçekleştirmiştir.  

Yurtiçi ve yurtdışında, ağırlıklı olarak konut, çok amaçlı mekanlar, ofis ve restoran kapsamında tasarım, proje ve uygulama çalışmalarını sürdürmektedir. Ekibi ile birlikte özellikle çocuklar için tasarladığı genel mekanlar ve odalarla yurtdışında birçok ödüle laik görülmüştür.

 

neslihan@pebble-design.com

neslihan
elif

Elif Kurnaz

İç Mimar

 

2009 Kocaeli Üniversitesi / Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, İç Mimarlık Bölümünü Bölüm 1.si olarak tamamlamıştır. Öğrenimini tamamladıktan sonra çeşitli firmalarda görev almıştır. 2015 yılından beri Pebbledesign’da çalışmaktadır.

elif@pebble-design.com

duygu
IMG_4740.jpg

Duygu Soytaş

Asistan/Mali İşler Sorumlusu

2000 / İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi

 

duygu@pebble-design.com

Bmbam

Bambam

2004 yılında İstanbul’ da doğdu. Pebble ekibinin ilk elemanı olan Bambam, dişi bir Golden Retriever’dır. Çok sevecen, oldukça sadık, cana yakın ama aynı zamanda obur ve çok şımarık olmasına rağmen tüm ekibin vazgeçilmez neșe kaynağıydı. Şantiyeden şantiye koşan hiç büyümeyen ruhuyla Bambam, yaşıgereği emekli olmak istedi. Şimdi o herkesin hayal ettiği uçsuz bucaksız çimlerin üzerinde tüm arkadaşlarıyla beraber güzel bir vakit geçirmektedir.

Kumkum

Kumkum

2010 yılında  Burgazada’da bulunan Kumkum, az rastlanan ve şans getirdiğine inanılan dişi bir Tortoiseshell cinsidir. Bambam’ı dokuz sene boyunca annesi zannederek koynunda uyuyan ve kendini kimseye sevdirmeyen Kumkum, son üç senedir keyfi yerindeyse sevmenize izin verebilir tabi patilerinin tadına bakmanız şartıyla aynı zamanda bolca uyuyarak hayatını sürdürmektedir.

micir

Mıcır

2012 yılında Hayvan Severler Derneğinden, Pebble Ekibine katılmıştır. Dişi, yaramaz ama sevgi yumağı olması ile kısa sürede kendini benimsetmiştir. Bazen kendisini köpek sanmasıyla ün salmıştır.
Günün büyük bölümünü uyuyarak ve yabancı kedileri kovalayarak geçirmektedir. Smokin gibi görünen tüy yapısı herkesi kendine hayran bırakmaktadır.

pebble
alpha

Pebble

2017 yılında Pebbledesign’a katılan Pebble, dişi bir Golden Retriever’dır. Ortaköy ‘de dolanırken sevimliliği, canayakınlığı ve sevgiye muhtaç haliyle halkın ilgisini çekmiştir. Neslihan Pekcan’ın sahiplenmesiyle Pebbledesign ailesine katılmış ve hiç yabancılık çekmeden kendini çok sevdirmiştir. Neşeli, sakin, uykucu  ama yemek gördüğünde dayanamayan, sevgi gördüğünde insanı sevgiye boğan bir can dostudur. Şantiyede nerden geldim ben buraya tavrıyla annesinin yanından bir an bile ayrılmayan Pebble’ın en büyük özelliği bir sorununuz varsa herkesten önce hissedip yanınıza sırnaşıp, teselli vermesi ve horlamasıdır. Kısa sürede ofisimizin vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

ALPHA_2.jpg

Alpha

Pebbledesign’ın en yeni üyesi olan Alpha, dünyanın en zeki ırkı olan dişi bir Border Collie’dir. Neslihan Pekcan’ın sahiplenmesi ile Pebbledesign ailesine katılmıştır. İngilizce komut alan Alpha için top oynamak vazgeçilmezdir.
Neşeli, obur ve hiperaktif olan can dostumuz hayatını bol bol etrafa ekler yaparak sürdürmektedir. 

bottom of page